שאלות נפוצות על שיקום נוירולוגי או שיקום לאחר אירוע מוחי

מתי כדאי להתחיל לקבל טיפול לאחר שבץ מוחי?


ככל שנתחיל לטפל בסמוך לאירוע, רוב הסיכויים שהשיקום יהיה מהיר יותר. פונקציית הזמן בכול הנוגע לשיקום מוחי ( כתוצאה מאירוע מוחי, אך גם מפגיעות נוירולוגיות אחרות כגון , גידולים מוחים, ניתוחים שנכשלו, חיידק או וירוס שהביא לפגיעה המוחית) היא מאוד חשובה וקריטית. המוח מנסה להתארגן מחדש ולרפות את עצמו בחודשים הראשונים לאחר הפגיעה המוחית, אך גם לאחר תקופה מהאירוע ניתן להשתקם.
ניתן לשלב רפואה סינית עם טיפולים קונבציונלים?


להתקדמות מהירה, יש להעניק לאותו אדם שכרגע עבר את אותה פגיעה מוחית את כול הכלים האפשריים בכדי שהמוח שניזוק יוכל לנצל את מקסימום יכולתו להתארגן מחדש ולהשתקם בצורה האופטימלית ביותר, ולכן מומלץ לשלב רפואה סינית יחד עם הטיפולים הקונבנציונאלים.
​כיצד אני יודע שהטיפול שלי הוא זה שגורם להטבה הפתאומית במצב המטופל?


אנו פוגשים מטופלים בתחילת דרכם וגם כאלו שהתייאשו ונמצאים כבר זמן מה בתהליך אך ללא כול התקדמות משמעותית, ולאחר התחלת התהליך השיקומי אצלינו, הסביבה הקרוב, המשפחה והצוות המטפל, מדווח על התקדמות פתאומית.
האם דיקור יכול לעזור במקרים של ספסטיות מפגיעה נוירולוגית או לאחר אירוע מוחי?


באמצעות שילוב של דיקור,עבודה נשימתית ומניפולציה מנאולית ניתן להרפות את הגידים שמכווצים, וללא הכאב שרוב הפעמיים נגרם בניסיון השיחרור על ידי הפיזיותרפיסט או המרפא בעיסוק.
האם ניתן להבטיח תוצאות באופן ודאי?


אין 100% הצלחה בשום תהליך שיקומי או טיפולי, גם אם תלכו למומחה מספר אחד בניתוח כזה או אחר, הוא לא יוכל להבטיח הצלחה ודאית.אך מה שכן ניתן לומר בצורה ודאית, וזאת על סמך המקרים הקשים שטיפלנו, שתמיד ניראה התקדמות חיובית שקודם לא הייתה קיימת כלל. טיפולים ברפואה סינית מסייעים לגוף לחזור לתפקוד המקורי בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר. לא תמיד יש חזרה לתפקוד המקורי המלא של הגוף, אבל ברוב המקרים יש הטבה משמעותית ביחס למצב הראשוני.

לשיחת ייעוץ מקצועית חינם צור קשר כעת