אוריקולותרפיה היא שיטת הטיפול שהחלה את דרכה מהרפואה הסינית המסורתית, אך בשנים האחרונות התפתחה משמעותית והפכה לשיטה ניפרדת, יעליה לטיפול בכאב ולטיפול נוירולוגי לאחר אירוע מוחי. כמו כן, היא מאוד בטוחה מאוד לשימוש. אוריקולותרפיה היא בעצם אומנות הטיפול דרך האוזן.

האוזן משקפת את כול גוף האדם החל מהאיברים הפנימים עד למערכת שלד-שריר ומערכת העצבים.

ניתן לאבחן ולטפל דרך אותם נקודות.

האיבחון יכול להתבצע יל ידי מישוש הטופוגרפיה של האוזן, ראייה- ניראות של כלי דם קטנים בצבעים שונים, מוליכות חשמלית בנקודות באמצעות מכשיר זיהוי. הטיפול יכול להיות בשימוש מחטים קטנות, מדבקות יחודיות או זרם חשמלי והקזת דם מנקודות קצה.

 

למה שתבחרו להשתקם באמצעות הרפואה סינית?

טיפולים ברפואה סינית מסייעים לגוף לחזור לתפקוד המקורי בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר. לא תמיד יש חזרה לתפקוד המקורי המלא של הגוף, אבל ברוב המקרים יש הטבה משמעותית ביחס למצב הראשוני. גם כאשר הרפואה הקונונציונלית או אחרים לא קידמו את המטופל, הרפואה הסינית מציעה כלי עוצמתי שיעזור לכם לשפר את רמת התפקודיות.

צוות המטפלים ב- נוירו שיקום מלווים ומקדמים מאות מטופלים בכל רמות התפקוד ללא תלות בזמן אחרי האירוע.

בנוירו שיקום משלבים שיטות שונות לשיקום נוירולוגי ואורטופדי במטרת להעניק למטופל את הטיפול המקצועי הטוב ביותר עבורו.

הטיפול מתבצע בשימוש מספר שיטות וכלים של הרפואה הסינית לקידום ולהאצת התהליך השיקומי במקרים של פגיעות נוירולוגיות או אירוע מוחי.

שילוב טכניקות עוצמתיות לשיקום המוח ותפקודי הגוף, עוזרים למוח להתארגן מחדש ומסייעים לגוף לחזור לתפקוד הנאבד בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר.

 

לשיחת ייעוץ מקצועית חינם צור קשר כעת